Mini siłowniczki DC firmy Radia S.r.l.

Marchio-Radia-Scritta
Jako uzupełnienie oferty siłowników elektrycznych znanej marki MECVEL S.r.l., w naszej ofercie pojawiły się małe siłowniczki elektryczne i motoreduktorki prądu stałego 12V i 24V produkcji włoskiej firmy RADIA S.r.l.. W czerwcu 2016 r. podpisaliśmy umowę dystrybucyjną.

RADIA S.r.l. z siedzibą w miejscowości Piobesi Torinese (Włochy) produkuje małe napędy liniowe i obrotowe od ponad 25 lat. Doświadczenie na bazie setek projektów pozwala na zaoferowanie najlepszych rozwiązań w najróżniejszych aplikacjach: automatyce, bankowości, na łodziach i jachtach, automatach sprzedaży, układach zabezpieczeń mechanicznych i wielu innych.

Z biegiem lat produkty RADIA stały się co raz mniejsze, lżejsze i mniej kosztowne, przy zachowaniu parametrów i wysokiej jakości. Są to produkty w 100% włoskie, co Radia chętnie podkreśla przy każdej okazji!

Wykwalifikowana załoga i maszyny najnowszej generacji pozwalają uzyskać bardzo krótkie terminy realizacji zamówień, nawet w przypadku wykonań nietypowych i prototypowych na życzenie Klienta.

Produkty Radia są wytwarzane w 100% we włoskiej fabryce, od precyzyjnej obróbki części składowych do końcowego montażu. Cykl produkcyjny jest starannie kontrolowany na każdym etapie. Centra obróbcze CNC i tokarki numeryczne pozwalają na utrzymanie wysokiego tempa produkcji przy zachowaniu najwyższej jakości. Dzięki temu mamy bardzo krótkie terminy realizacji zamówień. Niezależnie od tego, każdy produkt finalny jest dokładnie sprawdzany przed wydaniem do magazynu, lub wysyłką do Klienta.

Realizujemy również nietypowe wymagania Klientów. W naszym laboratorium powstają projekty indywidualne. Dzięki modelowaniu 3D możemy szybko wdrożyć projekt w życie budując dowolne jednostki prototypowe.

Zobacz siłowniczki i motoreduktorki RADIA