Siłowniki elektryczne – nowa marka na polskim rynku

slide-axial

Z przyjemnością informujemy, że w związku z rozszerzaniem działalności rozpoczynamy wprowadzanie swoich dotychczasowych produktów i usług na polski rynek pod nową marką: KAMENA-DRIVES.

Dotychczas siłowniki produkcji MecVel S.r.l. prezentowaliśmy na stronie www.mecvel.pl, a siłowniki Radia S.r.l. na stronie www.radiamotion.pl. Od dzisiaj nasza oferta siłowników elektrycznych w całości prezentowana jest na  nowej stronie www.kamena-drives.pl

Jednocześnie główny adres do korespondencji mailowej na temat siłowników elektrycznych i innych komponentów dla przemysłu zmieniamy na drives@kamena.com.pl.

slide-parallelRaz na jakiś czas będziemy informować Państwa mailowo o nowościach w naszej ofercie. Postaramy się przy tym nie zasypywać Państwa nadmierną ilością korespondencji 🙂

Państwa adres e-mail  jest w naszej bazie, ponieważ w przeszłości mieliśmy jakiś kontakt. Przepraszamy, jeśli ten list trafił do Państwa niepotrzebnie. Prosimy o przekazanie go osobie, która może być zainteresowana tematem teraz, lub w przyszłości.

slide-90degrMoże np. dział utrzymania ruchu planuje modernizację linii produkcyjnej, która będzie wymagała zastosowania siłowników elektrycznych.

A może są Państwo producentem kompletnych maszyn, lub urządzeń, gdzie napęd pewnych mechanizmów poruszanych ręcznie, hydraulicznie, lub pneumatycznie możnaby uprościć stosując łatwe w sterowaniu i czyste w eksploatacji siłowniki elektryczne.

W każdym przypadku zachęcamy do współpracy! 🙂